Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Vdiq zv.ministri i Pushtetit Lokal , Azis Lila

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 25
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Vdiq zv.ministri i Pushtetit Lokal , Azis Lila   Sun 23 Sep 2007 - 13:38

Mbrėmė nė moshėn 52 vjeēare, papritmas, vdiq Aziz Lila zėvendėsministėr i Pushtetit Lokal. Aziz Lila u lind nė Gjakovė mė 21 qershor tė vitit 1955, me profesion avokat, njė kohė ta gjatė ishte Kryetar i Lidhjes sė Avokatėve nė Gjakovė, mė pas Kryetar i Kėshillit pėr tė Drejtat e Njeriut.
Nga viti 2004 Aziz Lila u emėrua zėvendėsministėr i Administrimit tė Pushtetit Lokal nė Qeverinė e Kosovės. Varrimi i tė ndjerit bėhet sot nė ora 17:00 nė varrezat e qytetit tė Gjakovės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
 
Vdiq zv.ministri i Pushtetit Lokal , Azis Lila
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdiq Akademik Dr. Zekerija Cana
» Intervisė me kėngėten Elsa Lila
» Dr. Drazhen Jerkovic:Si e njoha kolonel Ahmet Krasniqin
» VDIQ NĖ LAS VEGAS POETI DHE DRAMATURGU I NJOHUR SHQIPTAR AVNI MULAJ
» AKR-ja vazhdon tė kėrkojė nga PDK-ja edhe njė ministri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: